• Poseł na Sejm okręgu toruńsko- włocławskiego
  • Przewodniczący Rady Mediów Narodowych
zobacz więcej

Kaczyński: Czabański to jest ktoś!

poniedziałek, 26 września 2011 11:04
„Krzysztof Czabański to jest ktoś” – powiedział Jarosław Kaczyński w wywiadzie udzielonym dla portalu  www.bielsko.biala.pl red. Robertowi Kowalowi.
 
Poniżej fragment wywiadu:
 
"(red. Robert Kowal) W bielskim okręgu wyborczym z numerem 2 na liście PiS ubiega się o mandat poselski warszawski dziennikarz Krzysztof Czabański. Czy decyzja o jego starcie właśnie w Bielsku-Białej, to przypadek, czy efekt starannej analizy opartej na racjonalnych przesłankach?
 
(Jarosław Kaczyński) Na liście są oczywiście osoby pochodzące stąd i bardzo znane w okręgu. Nie ukrywam, że kierownictwo partii postanowiło wprowadzić na listy w całym kraju kilkadziesiąt nowych osób spoza dotychczasowego zasobu personalnego. Zostali rozdzieleni na cały kraj, a panu Czabańskiemu przypadło w udziale miejsce w Bielsku-Białej. Krzysztof Czabański był przez całe życie człowiekiem mediów. W latach 80. działał w podziemiu niepodległościowym, a w Polsce demokratycznej zaliczany jest do najściślejszej czołówki polskich publicystów. Krótko mówiąc, to jest ktoś!"
 
Całość wywiadu tutaj.
 
Krzysztof Czabański z Jarosławem Kaczyńskim w Bielsku-Białej.